Queen Anne øreklapstol betrukket med lyst sømbeslået læder, stel af mahogni bejdset træ. Fremstår med patina, brugsslitage, armlæn med krakelering. H. 110 B. 84 Sh 48 cm.
24544 | 700 DKK | 2023-09-26 19:30 |
22370 | 650 DKK | 2023-09-20 19:55 |
X3ETNC | 600 DKK | 2023-09-20 16:11 |
600 DKK | Startpris |