Skaller af formspændt, hvidlakeret krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor/misfarvninger.
20118 | 3.800 DKK | 2023-09-27 19:31 |
26554 | 3.600 DKK | 2023-09-27 19:30 |
39347 | 2.800 DKK | 2023-09-27 19:30 |
RETRO | 2.600 DKK | 2023-09-27 18:33 |
2.000 DKK | Startpris |