139715. Peter Løvig Nielsen: Skænk samt reoloverdel af teak, 1950'erne (2)

Skænk af finéret teak med tapsamlede ben af massiv teak, front med fire skuffer samt en dør, bag hvilken hylde, greb og beslag af messing. H. 71, B. 120, D. 47 cm. Hertil en reoloverdel ligeledes af finéret teak, H. 108, B. 120, D. 26 cm. Brugsspor, skænk med brændemærke efter cigaret på toppen.

Varenr 139715

27 September 2023 19:38

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 4.200 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

191074.200 DKK2023-09-27 19:35
263764.000 DKK2023-09-27 16:54
381473.000 DKK2023-09-22 19:49
265542.800 DKK2023-09-27 07:58
342622.400 DKK2023-09-27 00:52
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms