Skænk af finéret teak med tapsamlede ben af massiv teak, front med fire skuffer samt en dør, bag hvilken hylde, greb og beslag af messing. H. 71, B. 120, D. 47 cm. Hertil en reoloverdel ligeledes af finéret teak, H. 108, B. 120, D. 26 cm. Brugsspor, skænk med brændemærke efter cigaret på toppen.
19107 | 4.200 DKK | 2023-09-27 19:35 |
26376 | 4.000 DKK | 2023-09-27 16:54 |
38147 | 3.000 DKK | 2023-09-22 19:49 |
26554 | 2.800 DKK | 2023-09-27 07:58 |
34262 | 2.400 DKK | 2023-09-27 00:52 |
1.500 DKK | Startpris |