139937. Louis XVI chatol 18./19. århundrede

Bund med to store og to mindre skuffer. Skriveplade bag hvilken rum og skuffer. Top med to låger bag hvilke hylder. H 230 cm, H 114 cm, D 53 cm. Løse lister medfølger. Brugsspor, skæv låge, nøgle medfølger ikke.

Varenr 139937

3 Oktober 2023 19:34

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 80 DKK Inkl. moms