139266. Mahogni vitrineskab - 20. århundrede

Front med vitrinelåge bag hvilken hylder. H 151 cm, B 97 cm, D 35 cm. Brugsspor. Nøgle medfølger.

Varenr 139266

3 Oktober 2023 19:37

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 80 DKK Inkl. moms