Piedestal af fineret mahogni. H. 116 x 35 x 35 cm. Fremstår med brugsspor, mærker og finer afslag.
X3ETNC | 950 DKK | 2023-10-02 18:05 |
2866 | 900 DKK | 2023-09-27 11:51 |
900 DKK | Startpris |