139922. Mahognispejl, malet topfelt med klassisk motiv. 19. århundrede

Topfelt dekoreret med romersk ansigt. Halvsøjler med udskårne kapitæler.

Varenr 139922

3 Oktober 2023 19:33

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 850 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 600 DKK

12095850 DKK2023-10-03 19:31
X3ETNC800 DKK2023-10-02 18:02
26948750 DKK2023-10-02 16:45
22275550 DKK2023-10-01 20:17
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 80 DKK Inkl. moms