Et sæt på 24 væghylder af finéret lyst træ med bøjleophæng af messing. Heraf 9 stk. H. 22, L. 80, D. 20,5 cm, 15 stk. H. 22, L. 73, D. 20,5 cm. Seks messingbøjler mangler, der kan laves i alt 21 komplette hylder. To hylder med en afskåret ende. Brugsspor.
38989 | 2.200 DKK | 2023-10-04 19:35 |
38557 | 2.000 DKK | 2023-09-29 13:01 |
2.000 DKK | Startpris |