135851. Skandinavisk design: Et sæt på 24 væghængte hylder lyst træ og messing, 1960'erne (24)

Et sæt på 24 væghylder af finéret lyst træ med bøjleophæng af messing. Heraf 9 stk. H. 22, L. 80, D. 20,5 cm, 15 stk. H. 22, L. 73, D. 20,5 cm. Seks messingbøjler mangler, der kan laves i alt 21 komplette hylder. To hylder med en afskåret ende. Brugsspor.

Varenr 135851

4 Oktober 2023 19:37

Vurdering 4000 DKK

389892.200 DKK2023-10-04 19:35
385572.000 DKK2023-09-29 13:01
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 80 DKK Inkl. moms