Fineret med palisander. H 51 cm, B 60 cm, L 170 cm. Brugsspor.
19107 | 550 DKK | 2023-10-04 18:48 |
34277 | 500 DKK | 2023-10-04 16:56 |
500 DKK | Startpris |