Stel fineret med teaktræ. Runde ben af massiv egetræ, sæde samt ryglæn monteret med sjeneflet. Sæde med uld. Formgivet 1954. L. 198 cm. Brugsspor.
5936 | 14.000 DKK | 2023-10-11 16:12 |
38147 | 13.000 DKK | 2023-10-11 12:04 |
26376 | 9.000 DKK | 2023-10-06 10:26 |
JOHNDOE | 7.000 DKK | 2023-10-05 09:57 |
7.000 DKK | Startpris |