Betrukket med sort læder, stel af forkromet stål. Brugsspor, ridser og sprød skum.
39462 | 1.200 DKK | 2023-10-11 18:11 |
39472 | 1.100 DKK | 2023-10-11 16:01 |
38302 | 800 DKK | 2023-10-05 19:35 |
800 DKK | Startpris |