4. Dansk Design: Spisebord af teak, 1960'erne (3)

Spisebord med plade af finéret teak med udtræk og to klapper. H. 74, L. 80-150, B. 100 cm. Hertil to tillægsplader á 50 cm. Brugsspor.

Varenr 136372

11 Oktober 2023 19:32

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

191071.000 DKK2023-10-11 17:43
 1.000 DKK Startpris

Netauktion den 11. oktober 2023,

Hammerslagsgebyr 80 DKK Inkl. moms