Ramme af mahogni. Udskåret top med flammepokal med guirlander. Kanneleret kant med perlestaf. Delvist forgyldt. Nyere spejlglas. H. 100, B. 56 cm. Brugsspor og enkelte manglende perler.
9605 | 2.600 DKK | 2023-10-10 19:31 |
314 | 2.400 DKK | 2023-10-08 12:49 |
X3ETNC | 2.000 DKK | 2023-10-07 18:12 |
12095 | 1.800 DKK | 2023-10-05 17:50 |
1.000 DKK | Startpris |