140095. Stort engelsk gateleg bord af mahogni, ca. 1800

Engelsk gateleg spisebord af massiv mahogni, oval plade med klapper. H. 73, L. 193, B. 48-145 cm. Aldersrelaterede brugsspor. Restaureret.

Varenr 140095

10 Oktober 2023 19:32

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 80 DKK Inkl. moms