28. OLJEMÅLNING, Ehrnfried Wahlqvist

Olja på duk. Landskapsscen med bro, man, kvinna och barn. Signerad och daterad 1880. Dåligt uppspänd duk.
65x100 (85x119).

Varunr 1749333

19 Juni 2011

Klubbslag24.00 SEK25.00 SEK 5.800 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK24.00 SEK

5.600 SEK2011-06-19 12:45
5.600 SEK2011-06-19 12:49
4.000 SEK2011-06-19 11:15
1.500 SEK2011-06-09 11:50
1.500 SEK Startpris

Stadsauktion #37 - www.isolna.se, Söndag den 19 juni klockan 13.00

Fredag (17/6) 11-16 Lördag (18/6) 11-15 Söndag (19/6) 11-13

Inlämning pågår alla vardagar 10-17.

Maila in dina bilder till info@isolna.se för kostnadsfri värdering.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 45 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.