16. Plåtbil 50-tal

Beige(västtysk) kaross lös,
Grön(slitage)

Varunr 10584

12 Augusti 2012

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 150 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

108100 SEK2012-08-10 01:01
 100 SEK Startpris

Stadauktion,

Köpprovision 20% Ink.moms