16. Plåtbil 50-tal

Beige(västtysk) kaross lös,
Grön(slitage)

Varunr 10584

12 Augusti 2012

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 150 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

108100 SEK2012-08-10 01:01
 100 SEK Startpris

Stadauktion,

Köpprovision 20% Ink.moms