10. Tavla Runo Öberg olja på pannå 50-60 tal

Smärre slitage på ramen
114*44cm

Varunr 10162

28 Oktober 2012

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 150 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

RAMBO100 SEK2012-10-25 23:26
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndagen den 28 oktober 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Lördag 27/10 kl 15:00-17:00 Söndag 28/10 kl 09:30-11:00

Köpprovision 16% Ink.moms