21. Nattduksbord 60-tal

Mahogny.
Smärre slitage
H:55 B:50cm

Varunr 11074

28 December 2012

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK 125 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

205100 SEK2012-12-27 18:32
 100 SEK Startpris

Stadsaukt, Fredagen den 28/12 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Torsdag 27/12 kl 15:00-18:00 Fredag 28/12 kl 09:30-11:00

Betalning med Kort,kontant eller faktura.
16% inklusive moms tillkommer på klubbslaget.
Inga slagavgifter eller andra avgifter.
Varor kan hämtas senare efter överenskommen dag och tid.
Vi skickar även mindre föremål mot fraktkostnad om så önskas.
Kom ihåg att registrera er före auktionen så att allt flyter på,antingen på hemsidan eller i auktionssalen.

Köpprovision 16% Ink.moms