27. Parti porslin 6 delar

Bla Terrin Göteborg,Ugnsform karlskrona dukat uppsala/Ekeby,Staffordshire,m.m.
Slitage,krackeleringar
Ugnsfat L:44cm

Varunr 11181

28 December 2012

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 100 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

186100 SEK2012-12-27 09:58
 100 SEK Startpris

Stadsaukt, Fredagen den 28/12 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Torsdag 27/12 kl 15:00-18:00 Fredag 28/12 kl 09:30-11:00

Betalning med Kort,kontant eller faktura.
16% inklusive moms tillkommer på klubbslaget.
Inga slagavgifter eller andra avgifter.
Varor kan hämtas senare efter överenskommen dag och tid.
Vi skickar även mindre föremål mot fraktkostnad om så önskas.
Kom ihåg att registrera er före auktionen så att allt flyter på,antingen på hemsidan eller i auktionssalen.

Köpprovision 16% Ink.moms