1. Köksbord 70 tal

Bord med perstorpsskiva 70-tal samt 2st stolar.
Smärre slitage
90*75cm,utdragen 149cm

Varunr 12385

21 Juli 2013

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms