12. Serveringsvagn 60 tal

Smärre slitage

Varunr 12395

21 Juli 2013

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 150 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

229100 SEK2013-07-21 07:16
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms