18. Karmstol gustaviansk stil första hälften av 1900 talet

Gobelängtyg
Smärre slitage

Varunr 12401

21 Juli 2013

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms