22. Skinnfåtölj med pall

Smärre slitage,nackkudde borttagen

Varunr 12405

21 Juli 2013

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

224100 SEK2013-07-21 08:45
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms