25. Motordriven sängram

Smärre slitage
bredd 90cm

Varunr 12408

21 Juli 2013

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 150 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

RAMBO150 SEK2013-07-20 22:39
145125 SEK2013-07-20 18:56
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms