35. Stor förgylld spegel 1900 tal

Smärre slitage
100*70cm

Varunr 12422

21 Juli 2013

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 275 SEK22 00 SEK23 00 SEK

145150 SEK2013-07-20 18:57
RETRO125 SEK2013-07-20 23:50
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms