37. Jordglob Columbus Duplex

Ivar Asp AB Stockholm
Höjd ca 35cm
Slitage

Varunr 12424

21 Juli 2013

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK 175 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

186100 SEK2013-07-20 21:25
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms