37. Jordglob Columbus Duplex

Ivar Asp AB Stockholm
Höjd ca 35cm
Slitage

Varunr 12424

21 Juli 2013

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 175 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

186100 SEK2013-07-20 21:25
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms