40. Figurin Topsy Mari Simmulson Upsala-Ekeby 60-tal

Höjd: 17cm

Varunr 12427

21 Juli 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 175 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms