42. Dalahäst 1900 tal

Höjd:26cm
Smärre slitage

Varunr 12429

21 Juli 2013

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 175 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

108100 SEK2013-07-19 01:08
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms