48. Kobra telefon LM Ericsson

Smärre slitage

Varunr 12434

21 Juli 2013

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

RETRO200 SEK2013-07-18 21:54
108200 SEK2013-07-19 01:10
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms