5. Carlsson Högtalare

Stereo medföljer,Kenwood.
Ej funktionstestad
Slitage

Varunr 12388

21 Juli 2013

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

145100 SEK2013-07-20 18:54
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms