5. Carlsson Högtalare

Stereo medföljer,Kenwood.
Ej funktionstestad
Slitage

Varunr 12388

21 Juli 2013

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 100 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

145100 SEK2013-07-20 18:54
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms