5. Carlsson Högtalare

Stereo medföljer,Kenwood.
Ej funktionstestad
Slitage

Varunr 12388

21 Juli 2013

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 100 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

145100 SEK2013-07-20 18:54
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms