14. Atenienn nyrenässans 1800 talets slut

Slitage,knopp saknas
111cm

Varunr 13126

3 November 2013

Stadsauktion, Söndagen den 3 November 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Lördag 2/11 kl:16:00-18:00 Söndag 3/11 kl:09:30-11:00

Allt säljes i befintligt skick men vi försöker informera om skador.
Elartiklar 3 dagars garanti,dock ej antika sådana
För att bjuda måste man registrera sig antingen själv på auktionssidan eller på själva auktionen.
Budstege:25kr upp till 500kr
50kr från 500 till 1000kr
100kr från 1000kr och uppåt.

Köpprovision 16% Ink.moms