29. Kryddburkar i porslin

Något smärre nagg finns

Varunr 13143

3 November 2013

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 200 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

205200 SEK2013-11-03 09:48
RAMBO200 SEK2013-11-03 09:59
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndagen den 3 November 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Lördag 2/11 kl:16:00-18:00 Söndag 3/11 kl:09:30-11:00

Allt säljes i befintligt skick men vi försöker informera om skador.
Elartiklar 3 dagars garanti,dock ej antika sådana
För att bjuda måste man registrera sig antingen själv på auktionssidan eller på själva auktionen.
Budstege:25kr upp till 500kr
50kr från 500 till 1000kr
100kr från 1000kr och uppåt.

Köpprovision 16% Ink.moms