29. Kryddburkar i porslin

Något smärre nagg finns

Varunr 13143

3 November 2013

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

205200 SEK2013-11-03 09:48
RAMBO200 SEK2013-11-03 09:59
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndagen den 3 November 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Lördag 2/11 kl:16:00-18:00 Söndag 3/11 kl:09:30-11:00

Allt säljes i befintligt skick men vi försöker informera om skador.
Elartiklar 3 dagars garanti,dock ej antika sådana
För att bjuda måste man registrera sig antingen själv på auktionssidan eller på själva auktionen.
Budstege:25kr upp till 500kr
50kr från 500 till 1000kr
100kr från 1000kr och uppåt.

Köpprovision 16% Ink.moms