31. Kökssoffa Allmoge omkring 1900

Slitage
L:187cm

Varunr 13145

3 November 2013

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

258100 SEK2013-11-02 18:57
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndagen den 3 November 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Lördag 2/11 kl:16:00-18:00 Söndag 3/11 kl:09:30-11:00

Allt säljes i befintligt skick men vi försöker informera om skador.
Elartiklar 3 dagars garanti,dock ej antika sådana
För att bjuda måste man registrera sig antingen själv på auktionssidan eller på själva auktionen.
Budstege:25kr upp till 500kr
50kr från 500 till 1000kr
100kr från 1000kr och uppåt.

Köpprovision 16% Ink.moms