19. Bord samt stol början 1900 tal

Slitage,skador
77*55cm

Varunr 12908

26 December 2013

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

RETRO100 SEK2013-12-25 19:14
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Torsdagen 26 december 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Onsdag 25/12 kl 16:00-18:00 Torsdag 26/12 kl 09:30-11:00

Allt säljes i befintligt skick,elapparater 3 dagars garanti
Budstege:25kr>500
50kr>1000
100>
För att Bjuda,registrera er på hemsidan eller i auktionshallen innan auktionen börjar.
16% inklusive moms tillkommer på slaget.

Köpprovision 16% Ink.moms