29. Piedestal Keramikelafant 1900 tal

H:41cm
L:50cm
Signerad ock numrerad

Varunr 13576

26 December 2013

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 100 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Stadsauktion, Torsdagen 26 december 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Onsdag 25/12 kl 16:00-18:00 Torsdag 26/12 kl 09:30-11:00

Allt säljes i befintligt skick,elapparater 3 dagars garanti
Budstege:25kr>500
50kr>1000
100>
För att Bjuda,registrera er på hemsidan eller i auktionshallen innan auktionen börjar.
16% inklusive moms tillkommer på slaget.

Köpprovision 16% Ink.moms