32. Leksands stol 17-1800 tal

Slitage,lagningar
Träpluggad

Varunr 16073

26 Oktober 2014

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 300 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

258250 SEK2014-10-26 10:44
302225 SEK2014-10-26 08:37
275100 SEK2014-10-25 23:00
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 26/10 11:00, Grangärdevägen 76(iogt s:lokal

Lördag 25/10 kl 16-18:00 Söndag 26/10 kl 09:30-11:00 Katalog komplett.

Välkomna till en ny auktion med många spännande objekt.
För att bjuda på auktionen så behövs det ett kundnummer och det kan ni ordna själva genom att skapa ett konto eller så säger ni till på plats så ordnar vi det.
Budstege:
25kr >500
50kr >1000
100kr >.......
Ingen hämtar saker själv om vi ej godkänt det,pga av tidigare försvunna objekt.
Elektronik 3 dagars garanti dock ej antikviteter.
Betalning sker med kort,faktura eller kontanter.

Köpprovision 16% Ink.moms