36. Tavlor

Signerade,Gaston samt AN.
Olja på duk samt olja på pannå
90*51cm
69*53cm

Varunr 16077

26 Oktober 2014

Stadsauktion, Söndag 26/10 11:00, Grangärdevägen 76(iogt s:lokal

Lördag 25/10 kl 16-18:00 Söndag 26/10 kl 09:30-11:00 Katalog komplett.

Välkomna till en ny auktion med många spännande objekt.
För att bjuda på auktionen så behövs det ett kundnummer och det kan ni ordna själva genom att skapa ett konto eller så säger ni till på plats så ordnar vi det.
Budstege:
25kr >500
50kr >1000
100kr >.......
Ingen hämtar saker själv om vi ej godkänt det,pga av tidigare försvunna objekt.
Elektronik 3 dagars garanti dock ej antikviteter.
Betalning sker med kort,faktura eller kontanter.

Köpprovision 16% Ink.moms