38. Tavla signerad

Olja på pannå
109*40cm

Varunr 16079

26 Oktober 2014

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 100 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

JOCKE100 SEK2014-10-25 11:28
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 26/10 11:00, Grangärdevägen 76(iogt s:lokal

Lördag 25/10 kl 16-18:00 Söndag 26/10 kl 09:30-11:00 Katalog komplett.

Välkomna till en ny auktion med många spännande objekt.
För att bjuda på auktionen så behövs det ett kundnummer och det kan ni ordna själva genom att skapa ett konto eller så säger ni till på plats så ordnar vi det.
Budstege:
25kr >500
50kr >1000
100kr >.......
Ingen hämtar saker själv om vi ej godkänt det,pga av tidigare försvunna objekt.
Elektronik 3 dagars garanti dock ej antikviteter.
Betalning sker med kort,faktura eller kontanter.

Köpprovision 16% Ink.moms