25. Förgylld spegel Rokoko stil 1900 tal

Första hälften av 1900 talet
Smärre slitage
Mått:131*52cm

Varunr 16956

22 Mars 2015 11:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 500 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

RAMBO500 SEK2015-03-22 10:24
315475 SEK2015-03-22 10:22
310425 SEK2015-03-21 19:46
385225 SEK2015-03-17 19:25
371150 SEK2015-03-18 12:15
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 22/3 11:00, Grangärdevägen 76(iogt s:lokal i brunnsvik)

Lördag 21/3 kl 15:00-17:00 Söndag 22/3 kl 09:30-11:00

16% inklusive moms i provision tillkommer på slaget pris
Budstege:25kr>500
50kr>1000
100kr>
Utlämning av varor sker endast genom oss eller om vi tillåter köpare att hämta själv,dörren till nedervåning kommer hållas stängd under auktionen då det försvann varor under en tidigare auktionen.
Hämtning av varor kan även ske efter överenskommen dag och tid.
Nya kunder kan registrera sig här på sidan alterantivt i auktionslokalen före auktionen.

Köpprovision 16% Ink.moms