26. Tavlor

Litografier,signerade Hugo ???
Största 69*55cm

Varunr 16957

22 Mars 2015 11:00

Stadsauktion, Söndag 22/3 11:00, Grangärdevägen 76(iogt s:lokal i brunnsvik)

Lördag 21/3 kl 15:00-17:00 Söndag 22/3 kl 09:30-11:00

16% inklusive moms i provision tillkommer på slaget pris
Budstege:25kr>500
50kr>1000
100kr>
Utlämning av varor sker endast genom oss eller om vi tillåter köpare att hämta själv,dörren till nedervåning kommer hållas stängd under auktionen då det försvann varor under en tidigare auktionen.
Hämtning av varor kan även ske efter överenskommen dag och tid.
Nya kunder kan registrera sig här på sidan alterantivt i auktionslokalen före auktionen.

Köpprovision 16% Ink.moms