28. Tavla

Litografi,signerad,se bilder
Mått:76*59cm

Varunr 16959

22 Mars 2015 11:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 100 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Stadsauktion, Söndag 22/3 11:00, Grangärdevägen 76(iogt s:lokal i brunnsvik)

Lördag 21/3 kl 15:00-17:00 Söndag 22/3 kl 09:30-11:00

16% inklusive moms i provision tillkommer på slaget pris
Budstege:25kr>500
50kr>1000
100kr>
Utlämning av varor sker endast genom oss eller om vi tillåter köpare att hämta själv,dörren till nedervåning kommer hållas stängd under auktionen då det försvann varor under en tidigare auktionen.
Hämtning av varor kan även ske efter överenskommen dag och tid.
Nya kunder kan registrera sig här på sidan alterantivt i auktionslokalen före auktionen.

Köpprovision 16% Ink.moms