14. Månbord Nyrenässans

Senare delen av 1800 talet
Slitage,skador
D:120cm,bredd delad 60cm

Varunr 18338

27 September 2015 11:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 650 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

DALABO325 SEK2015-09-25 21:13
AGNETHA300 SEK2015-09-23 15:34
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 27/9 11:00, Grangärdevägen 76(iogt gamla lokal)

Lördag 26/9 kl 17:00-19:00 Söndag 27/9 kl 09:30-11:00

Budstege:
25kr>500
50kr>1000
100kr från 1000 och uppåt
Utlämning sker endast genom oss utom om vi godkänt att kunden får hämta själv
Allt säljs i befintligt skick,modern elektronik 3 dagars returrätt om dom är defekta.
16% provision tillkommer på slaget.

Köpprovision 16% Ink.moms