17. Bord Nyrenässans

Senare delen av 1800 talet
Slitage,smärre skador
Mått:64*50*76cm

Varunr 18341

27 September 2015 11:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 150 SEK3 00 SEK4 00 SEK

662150 SEK2015-09-27 10:44
4125 SEK2015-09-26 17:10
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 27/9 11:00, Grangärdevägen 76(iogt gamla lokal)

Lördag 26/9 kl 17:00-19:00 Söndag 27/9 kl 09:30-11:00

Budstege:
25kr>500
50kr>1000
100kr från 1000 och uppåt
Utlämning sker endast genom oss utom om vi godkänt att kunden får hämta själv
Allt säljs i befintligt skick,modern elektronik 3 dagars returrätt om dom är defekta.
16% provision tillkommer på slaget.

Köpprovision 16% Ink.moms

Andra populära objekt