32. Glasbord Illum 60-70 tal

SOFFBORD, Illum Wikkelsö, attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.
Ett smärre hörn nagg på undersidan
Mått:120*75*49cm

Varunr 19200

27 December 2015 11:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 250 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

RAMBO100 SEK2015-12-26 18:58
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 27/12 11:00, Grangärdevägen 76(iogt gamla lokal)

Lördag 26/12 kl 15:00-18:00 Söndag 27/12 kl 09:30-11:00 Katalog komplett

Visning Lördag 26/12 kl 15-18
Söndag 27/12 kl 09:30-11
Budstege:
25kr>500
50kr>1000
100kr från 1000 och uppåt
Utlämning sker endast genom oss utom om vi godkänt att kunden får hämta själv
Allt säljs i befintligt skick,modern elektronik 3 dagars returrätt om dom är defekta.
16% provision tillkommer på slaget.

Köpprovision 16% Ink.moms