12. Tavla A.Åslund(Acke Åslund)

Tavla olja på duk signerad A Åslund,namngiven Laforsen.
Möjligen Acke Åslund
Oramad
Mått:46*38cm
Text på baksidan:Laforsen,gåva av David Hallqvist 10/8-98
Följerätt

Varunr 19953

24 April 2016 11:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger SEK

732100 SEK2016-04-19 23:30
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 24/4 11:00, Grangärdevägen 76(iogt gamla lokal)

Lördag 23/4 kl 15:00-18:00 Söndag 24/4 kl 09:30-11:00

Visning:Lördag 23/4 kl 15:00-18:00
Söndag 24/4 kl 09:30-11:00
Allt säljs i befintligt skick,nyare elektronik 3 dagars returrätt.Nya kunder betalar varorna innan avhämtning pga misskötsel av betalningar.
Utlämning sker endast genom oss om inget annat överenskommits.
Budstege:25kr upp till 500kr
50kr upp till 1000kr
100 kr över 1000kr
Betalning genom Kort,faktura,swish eller kontanter

Köpprovision 16% Ink.moms