34. Bord Karl Johan 1800 tal

Fanerad masurbjörk,lyrformat ben,1800 talets första hälft
Slitage,fanerskador
Mått.68*43*73cm

Varunr 20500

19 Juni 2016 11:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 100 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

229100 SEK2016-06-19 09:10
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 19/6 11:00, Grangärdevägen 76(iogt gamla lokal)

Ny auktion Söndagen den 19/6 kl 11:00
Visning Lördag 18/6 kl 15:00-18:00
Söndag 19/6 kl 09:30-11:00
Allt säljs i befintligt skick,nyare elektronik 3 dagars garanti.Nya kunder betalar inropen först innan dom lämnas ut,pga lurendrejare
Budstege:
25kr upp till 500
50kr upp till 1000
100kr över 1000 och vidare
16% tillkommer i provision på slaget,inga slagavgifter läggs på

Köpprovision 16% Ink.moms