11. Rölakan matta

Ej Signerad
Bruksskick
Mått:192*133cm

Varunr 21086

31 Juli 2016 11:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 325 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

758325 SEK2016-07-31 10:09
RAMBO300 SEK2016-07-31 10:42
692150 SEK2016-07-31 09:10
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 31/7 11:00, Brunnsvik Grangärdevägen 76

Lördag 30/7 kl 15-18 Söndag 31/7 09:30-11

Ny auktion Söndagen den 19/6 kl 11:00
Visning Lördag 30/7 kl 15:00-18:00
Söndag 31/7 kl 09:30-11:00
Allt säljs i befintligt skick,nyare elektronik 3 dagars garanti.Nya kunder betalar inropen först innan dom lämnas ut,pga lurendrejare.
Ni som får faktura,betala den inom 10 dagar,meddela mig om det skall läggas undan om ni ej hämtar inropen inom dom närmaste dagarna efter auktionen.
Budstege:
25kr upp till 500
50kr upp till 1000
100kr över 1000 och vidare
16% tillkommer i provision på slaget,inga slagavgifter läggs på

Köpprovision 16% Ink.moms