19. Tavlor av Åke Plantin samt Bo Ericsson

Signerad tavla Plantin samt Litografi av Bo Ericsson NR 7/25
Största 59*42cm

Varunr 24534

24 September 2017 11:00

Stadauktion, Söndag 24/9 11:00, Brunnsvik Grangärdevägen 76

Lördag 23/9 kl 15-18 Söndag 24/6 kl 09:30-11

Ny Auktion Söndag 24/9 kl 11:00
Visning:
Lördag 23/9 kl:15-18
Söndag 24/9 kl:09:30-11:00
Katalog ute men kompletteras fram till fredag kväll

Allt säljs i befintligt skick,nyare elektronik 3 dagars garanti.Nya kunder betalar inropen först innan dom lämnas ut,pga lurendrejare.
Ni som får faktura,betala den inom 10 dagar,meddela mig om det skall läggas undan eller skickas om ni ej hämtar inropen inom dom närmaste dagarna efter auktionen.
Möbler måste hämtas inom en vecka pga platsbrist om annat inte överenskommits.
Budstege:
25kr upp till 500
50kr upp till 1000
100kr över 1000 och vidare
20% inklusive moms tillkommer i provision på slaget
Fraktkostnader:Paket 200kr 30*30*40cm max 5kg,
större, pris efter mätning och vägning,Brev normala portokostnader efter vikt.
Använder schenker helst för spårbarheten.

Köpprovision 20% Ink.moms