7. Kista 17-1800 tal

Kista 1700 talets senare del till 1800 talets början.
Senare reparerad,skador,slitage
Mått:52*48*32cm

Varunr 26079

1 April 2018 11:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 450 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

687150 SEK2018-03-28 07:15
153125 SEK2018-04-01 09:08
 75 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndag 1/4 11:00, Brunnsvik Grangärdevägen 76

Lördag 31/3 15:00-18:00 Söndag 1/4 09:30-11:00

Ny Auktion Söndag 1/4 kl 11:00
Visning:
Lördag 31/3 kl:15-18
Söndag 1/4 kl:09:30-11:00

Katalog ute,kompletteras med fler utrop till fredag kväll
Budstege:25kr upp till 500kr
50kr upp till 1000kr och 100kr över 1000kr
Allt säljs i befintligt skick,Vi informerar i utropstexten om eventuella defekter,nyare elektronik 3 dagars garanti.Auktionsinropen lämnas ut efter betalning då det slarvats med fakturabetalningar.
Ni som får faktura,betala den inom 10 dagar 0m så ej sker tillkommer en förseningsavgift på 50kr/dygn pga av sena inbetalningar,meddela mig om det skall läggas undan eller skickas om ni ej hämtar inropen inom dom närmaste dagarna efter auktionen.
Möbler måste hämtas inom en vecka pga platsbrist om annat inte överenskommits,om så ej görs tas en lagringsavgift på 50kr/dygn.

Köpprovision 20% Ink.moms