700-watts motor med 7 hastigheter att välja mellan, detta ger dig upp till två
gånger så mycket kraft som traditionella matberedare.
Bunken i rostfritt stål håller 4.7 liter eller 4.5 kg ingredienser, och har ett svart
gummihandtag för ett bra grepp.
Borttagningsbart stänkskydd och tratt som låter dig lägga till ingredienser lätt,
och förhindrar att bänken sölas ned.
Assisterat lutningshuvud som låses på plats när det används, låter dig se hur
det går och ta bort bunken.
Roterande bihang ge en roterande rörelse för en grundlig mixning.
Sugkopparna på maskinen ser till att den är helt stabil när den används.
Kommer med nonstick-behandlad degkrok och utbytbara vispar.
(Förpackningen kan ha mindre skador, repor eller bucklor)
4493 | 700 SEK | 2021-11-25 14:14 |
ARCTUS | 600 SEK | 2021-11-25 10:08 |
24435 | 500 SEK | 2021-11-13 15:34 |
500 SEK | Startpris |